Rekomendajce

Poczułam się piękną i wartościową kobietą

Największą wartością warsztatu z Ewą było to, że poczułam się piękną i wartościową kobietą. Podobała mi się atmosfera, przekazana wiedza oraz bezstresowy sposób prowadzenia spotkania. Dziękuję za tak miłe spotkanie. Dzięki Tobie i Twoim warsztatom uwierzyłam w siebie.

Marta

WŁAŚCICIEL W ANIELSKA PRACOWNIA

Warsztat poprowadzony został z pasją

Z przyjemnością polecam współpracę z panią Ewą Rykowską w roli trenera szkoleniowca oraz mentora. Nasza współpraca dotyczyła kilku projektów realizowanych stacjonarnie jak i online. Warsztat „Komunikacja wielopłaszczyznowa” poprowadzony został z pasją i wykorzystaniem oryginalnych metod. Dodatkowo, dzięki doświadczeniu w zakresie pracy zdalnej i zdolnościom interpersonalnym, poprawiliśmy współpracę w grupie i
wróciliśmy do realizacji założonych celów.

Grzegorz Michalski

PREZES BNI POWER

I appreciate working with Ewa

It has been a pleasure for me to work with Ewa Rykowska on numerous occasions, supporting various projects, specifically on merger and acquisition projects as well as on a business disinvestment project. Her competence and her excellent interpersonal and communications skills allowed to move things forward as planned. She has a strong collaboration attitude that keeps stakeholders motivated and efficient. She’s goal oriented, communicates openly and she understands how to motivate team members, that is the perfect combination of soft skills and leadership competences. I appreciate working with Ewa and recommend her as professional and trustworthy business partner.

Thomas

Nokia

Ewa wykazała się doświadczeniem i rzetelnym doradztwem

Z przyjemnością polecam współpracę z Ewą Rykowską w roli trenera szkoleniowca w zakresie zasad pracy zdalnej i skutecznej współpracy zespołów rozproszonych. Przy realizacji projektu „Oswój pracę z domu” Ewa wykazała się doświadczeniem i rzetelnym doradztwem. Dzięki umiejętnościom komunikacyjnym i elastyczności, przekaz webinarów był łatwy w odbiorze i pomocny. Współpraca z Ewą to profesjonalizm i realizacja celów bez zakłóceń.

Marcin

CEO W ZROBKARIERE.PL

Bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję za poprowadzenie wykładu na przedmiocie Firmy wielonarodowe w gospodarce światowej na studiach licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pani wystąpienie na temat „Partnerstwo strategiczne, fuzje i przejęcia oraz ich skutki dla konkurencyjności” spotkał się z dużym zainteresowaniem studentów i wzbogacił ich wiedzę na ten temat o doświadczenia praktyczne.

Dr hab. Andżelika Kuźnar, prof. SGH

KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ

Ewa to cudowna i ciepła Czarodziejka

Coaching z Ewą to wspaniały, acz intensywny czas. Zawsze po naszym spotkaniu czuję, że kolejne elementy układanki coraz bardziej do siebie pasują. Ewa to cudowna i ciepła Czarodziejka, która potrafi wydobywać z głęboko ukrytych czeluści ludzkiego wnętrza diamenty i w subtelny, ale stanowczy sposób ogarnąć bajzel w głowie. Mam też nieodparte wrażenie, że potrafi także czytać w myślach 😉 bardzo polecam!

Lena Wierzchoń

WYTCHNIENIE