Oddech

Oddech to punkt wyjścia dla innych metod i narzędzi. Łączy ciało i duszę, umysł i serce. Wnosi spokój wewnętrzny, zaopiekowanie, stabilność. Pozawala rozpoznać, czy to na pewno TO, pomaga dobrać się do potencjału i uzdrowić blokady. Wspiera budowanie głębokich relacji i daje odwagę do życia – bardziej, śmielej, po swojemu.

Pracuję metodą oddechu transmodalnego. Zapraszam na indywidualne sesje oddechowe, warsztaty rozwojowe i zamknięte szkolenia dla firm.

Dlaczego oddech?

W prostocie siła, a oddech po prostu jest i nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania. To najbardziej naturalne i najbliższe człowiekowi narzędzie rozwojowe.

Dzięki oddechowi jesteś Ty. I możesz być bardziej. Jest jak najlepszy przyjaciel, który czasem ukoi, a czasem wskaże na coś trudniejszego, co zasługuje na dodatkową uwagę i objęcie. Żeby żyć bardziej, w swoim rozmiarze. Z każdym wdechem pomaga odkryć i uchwycić wewnętrzny portret. Przyjąć go i odważnie pokazać światu. Dociera do najgłębiej schowanych kawałków potencjału i uzdrawia to, co Cię hamuje. Zawsze w pełnym uszanowaniu Twojego własnego tempa i poziomu gotowości.

Dlaczego oddech transmodalny?

Lubię wszechstronność tej metody. Pozwala czerpać z oddechu w różnych momentach życia i przy wielu potrzebach. Możesz go zastosować doraźnie, kiedy potrzebujesz poradzić sobie ze stresem albo oczyścić umysł, aby podjąć ważną decyzję. Możesz też bezpiecznie wejść znacznie głębiej, bo oddech transmodalny uruchamia procesy poznawcze i pokazuje szerszą perspektywę. Jest przy tym naturalny i zupełnie Twój, co pozwala na łatwe zintegrowanie odkryć czy zmian i płynne wniesienie ich do codzienności.

Dlaczego wybieram oddech?

Mi osobiście oddech daje coraz większą odwagę do działania w zgodzie ze sobą, wyrażania i odkrywania siebie. To nieocenione wsparcie przy budowaniu głębokich relacji, zwłaszcza tej najważniejszej – ze sobą. Lubię też ten element nieprzewidywalności, gdy sama siebie zaskakuję w sesji oddechowej. Tu zawsze pojawia się coś niespodziewanego